©2019 by Papieżanka

O NAS

Papieżanka to coś więcej niż woda, to także pomoc potrzebującym. 

Powstała z chęci upamiętnienia papieża Jana Pawła ll-go w naszej codzienności. 
Chcemy kontynuować jego dzieło, kierując się zasadą zasadą: „Im więcej dajesz, tym więcej otrzymujesz”.

Nasza woda wydobywana jest w malowniczym Czarnorzecko-Strzyżowskim Parku Krajobrazowym, tuż u podnóża góry Chełm w Stępinie. Niezwykły, górski klimat tego miejsca oraz nienaganna czystość tamtejszego środowiska nadają naszej wodzie niepowtarzalnego charakteru.

Papieżanka to woda, której picie  niesie wiele dobrego dla Twojego organizmu dostarczając Ci codziennie  optymalną porcję minerałów. 
Dzięki niskiej zawartości sodu zmniejszysz ryzyko zachorowań na wiele ciężkich chorób takich jak nadciśnienie tętnicze, czy zawał serca. 

Chcąc zachować nieskazitelny smak na długo, zamknęliśmy ją w szklanej butelce. 
Jest to także nasz wyraz szacunku dla planety, dbałości o jej środowisko naturalne. 

Tworząc wodę w szkle mieliśmy na uwadze również Troskę o drugiego człowieka. 
Mikrocząsteczki plastiku obecne są w 90% butelkowanej wody. Badania wskazują na przenikanie cząsteczek plastyfikatorów do wody. Plastik z recyklingu nie może mieć kontaktu z żywnością a butelki na wodę muszą powstać z nowego tworzywa. 
Udowodniono, że związki te wywołują zaburzenia hormonalne i mogą powodować astmę. Woda wchodzi w reakcję z opakowaniem, szczególnie gdy dochodzi do jego ogrzania. 

Chcemy zmienić nawyki Polaków, aby wybierali wodę bardziej świadomie, a dzięki temu cieszyli się lepszym zdrowiem i życiem. 


Wybierz świadomie. Wybierz Papieżankę.